Zachraňte zelenohorskou historii po současnost

Přestože byla obec úředně založena 1763, a před 4 roky měla obec významné výročí 250 let od založení, neproběhla žádná akce, která by toto významné výročí připomněla.
Jednou z akcí by mohla být i výstava historických dokumentů a fotek. Pokud to obec nezorganizuje tak bych ji chtěl připomenout v příštím roce.
Chtěl bych vás proto poprosit o zapůjčení fotek a dokumentů vztahujících se k historii Zelené Hory. Rovněž také o materiály a např. vysvědčení z pustiměřské školy, JZD, ……… Rodné listy, přihlášení k pobytu, členské průkazy,…….Určitě i různé věci vztahující se k řemeslům a obchodu v Zelené Hoře a částečně Pustiměře. Například účty, staré pojistky, již neplatné smlouvy o převodech majetků.... každá drobnost může doplnit celek. Pokud se nenajde nikdo rád se toho ujmu materiál si vypůjčím k okopírování.
Vlastní výstava v tematických blocích by se dle rozsahu upřesnila.

O obci Zelená Hora

Zde pod obrázkem je odkaz na oficiální stránky obce Zelená Hora, kde můžete najít další aktuální informace jako úřední deska, dokumenty a informace ze zákona. Struktura OÚ hlášení OÚ život v obci apod.

Reportáž TV z obce Zelená Hora Oficiální stránky obce Zelená HoraNa stránkách Českého statistického úřadu jsou k dispozici výsledky voleb do zastupitelstva obce konaných 10.10. - 11.10.2014


Rozpočet obce na rok 2017

Výsledky voleb do zastupitelstva obce konaných 15. - 16. 10. 2010.

Volby v sousedních obcích klikni na obrázek pro zvětšení.

Obec Zelená Hora provozuje kulturní dům